Bentley Mulsanne Extended Wheelbase

foto2

Více prostoru pro osoby vzadu, řada možností pro zábavu ve vozidle a varianta sklopných opěradel v leteckém stylu v modelu Mulsanne s delším rozvorem z něj činí fantastický cestovní vůz. Absolutní vrchol luxusu Bentley, který lze považovat za skutečný domov na cestách.

VÍCE MÍSTA VZADU
Model Mulsanne s delším rozvorem má o 250mm místa na nohy vzadu více, jeho prodloužené zadní dveře usnadňují stylové nastupování i vystupování. Elektrické záclonky na každém ze zadních oken zaručují dokonalost přepravy těm, kdo občas potřebují cestovat inkognito.

Volitelná sklopná opěradla v leteckém stylu poskytují osobám vzadu možnost odpočinout si jako v soukromém tryskáči. A spojitost s létáním není jen tak nahodilá. Tohle je model Mulsanne s delším rozvorem: dokonalá kombinace rychlosti a vrcholného luxusu.

Sklopné střešní okno vpouští do zadní části vozu vodopád denního světla, přičemž elektricky ovládaná clona Alcantara dokáže eliminovat záři slunečních paprsků po stisknutí tlačítka.

PRODLOUŽENÝ STŘEDOVÝ PANEL
Prodloužený středový panel vede po celé délce kabiny, ručně zpracovávané lakované dřevo skrývá řadu odkládacích možností pro pohodlí osob vzadu kromě ovladačů pro vyhřívání a ventilaci sedadel, střešního okna a elektrických záclonek zabudovaných do oken. A když je čas na práci, elegantně se z něj vysunou piknikové stolky.

Model Mulsanne s delším rozvorem zahrnuje množství změn v přední i zadní části vozu, některé z nich lze spatřit i na modelech Mulsanne a Mulsanne Speed. Mřížky, leštěné plochy, sdružené světlomety a zadní světla prošla obměnou, takže vnější vzhled vozu získala ostřejší, současnější vzhled.

Nová, širší mřížka chladiče spočívá před matricí Bentley se svislými lopatkami z nerezavějící oceli, které se rozevírají od středu. Spodní mřížky jsou širší stejně jako přední nárazník, což ještě zvýrazňuje přítomnost vozu na silnici.

TECHNOLOGIE SVĚTLOMETŮ
Design sdružených světlometů je zachován, ale vnější druhotné světlomety byly posunuty nahoru tak, aby byly v rovině s hlavními světlomety. Ostřikovače spočívají uprostřed. Světla samotná fungují automaticky, čtyři režimy svícení zakrývají odlišné požadavky na jízdu: městské silnice, mimoměstský provoz, dálnice a obyčejné dálkové světlomety.

Nová zadní světla září trojrozměrným znakem Flying „B“ při zapnutí, takže téměř z jakékoli vzdálenosti lze poznat, že vůz před vámi je značky Bentley.

DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE
Do elegantně lakované plochy palubní desky je zasazena 8" dotyková obrazovka ovládající informační a zábavní systém vozu a další systémy, obsahující konektivitu 4G pro rychlejší odezvu, lepší uživatelské prostředí a kompatibilitu Apple CarPlay.

Google Maps, satelitní obrazy a Street View přinášejí nový rozměr systému navigace, takže řidič může zobrazit trasu, křižovatky i cíl.

Mobilní telefony a tablety lze k vozu připojit pomocí Bluetooth nebo přes porty USB v přihrádce pro média nebo v odkládací přihrádce, kde je lze nabíjet současně se sdílením dat. Hotspot Wi-Fi ve voze zaručuje vysokorychlostní* přístup až pro osm těchto zařízení. 

Volitelný systém zábavy na zadních sedadlech Bentley Theatre nabízí dvojici dotykových tabletů 10.4". Elektronicky se vysouvají z opěradel předních sedadel a přinášejí přístup k řadě systémů vozu pro osoby na zadních sedadlech, včetně údajů o trase a dat o vozidle, her, digitální hudby a disků DVD.
Díky Wi-Fi ve voze je k dispozici i využití video hovorů, přehrávání médií a cloudové služby. Tablety lze z vozu také vyjmout.

NOVÉ BARVY KAROSÉRIE A MOŽNOSTI LAKŮ
Dva nové laky dřevěného obložení jsou nyní součástí nabídky: Liquid Amber a Dark Stained Madrona. Mezi nové barvy karosérií patří Rose Gold a Julep.