C4 CACTUS, MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ KOMPAKTNÍ HATCHBACK JEDINEČNÉHO CHARAKTERU

slider-citroen-cactus

Citroën odhaluje Nový C4 Cactus představující novou nabídku kompaktního hatchbacku.


Pro C4 Cactus jde o výraznou změnu, protože se sice drží principů svého segmentu z hlediska technologií a motorů, ale odlišuje se svým jedinečným charakterem a komfortem. Design vozu si zachovává smělost a modernost a současně se zvýšila jeho reprezentativnost. Interiér vozu Nový C4 Cactus vyniká komfortem, díky němuž se v něm posádka cítí jako v bavlnce. Nový C4 Cactus využívá program Citroën Advanced Comfort® a v Evropě poprvé představuje nové odpružení podvozku s kapalinovými tlumiči - Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC, které vytvářejí dojem „létajícího koberce“, a ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort. Mimořádně komfortní Nový C4 Cactus s novou osobností se na trhu objeví v prvním čtvrtletí 2018.



V roce 2016 Citroën uvedl na trh model C3, v roce 2017 následovala SUV C3 Aircross a C5 Aircross a nyní pokračuje ve své produktové ofenzívě díky své nové nabídce kompaktního hatchbacku, kterým je Nový C4 Cactus. Tento model přináší do segmentu hatchbacků svěžest, a to díky tomu, že kombinuje jedinečný charakter vozu C4 Cactus s příkladným komfortem vozu C4. Byla rovněž posílena jeho reprezentativnost a postavení, neboť jeho výbava zahrnuje neopomenutelné prvky, které tento segment vyžaduje, tedy 12 podpůrných prvků řízení, 3 technologie využívající mobilní připojení, motory dosahující výkonu až 130 k a unikátní styl.
Nový C4 Cactus je moderní, má charakteristický vzhled a nabízí zcela novou zkušenost z hlediska pohody. Citroën za tímto účelem navázal na svůj vlastní technologický odkaz spojený s hydraulickým odpružením. Technologie byla přepracovaná tak, aby byla přístupná všem. Nový C4 Cactus tak přináší na evropský trh odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC) a ve světové premiéře sedadla Advanced Comfort, jež jsou zárukou pohodlného sezení a jízdy.
Nový C4 Cactus přináší do segmentu kompaktních hatchbacků závan svěžesti a originality.


 


HATCHBACK JEDINEČNÉHO CHARAKTERU: ODVÁŽNÝ DESIGN


Nový C4 Cactus svoji odlišnost prosazuje zcela přirozeně prostřednictvím nové široké a expresivní přední masky, nového tvaru blatníků a velkorysé hladké zadní strany s novými světly s LED diodami vytvářejícími 3D efekt. Svou vyvážeností a plnými objemy převrací hluboce zažité principy segmentu kompaktních hatchbacků a nabízí čistý jednolitý vzhled. Jeho dlouhý rozvor o délce 260 cm a krátké převisy mu zaručují kompaktní rozměry, takže je mrštný a snadno ovladatelný, ale zároveň nabízí prostornost, která je v tomto segmentu očekávaná. Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují tvar karoserie. Patří mezi ně prvky Airbump® ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem. Vůz nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům Pack Color, které zahrnují elegantní barevné prvky, díky nimž si mohou zákazníci vytvořit vůz podle vlastního vkusu. Uvnitř zájemce čeká funkční a čistá kabina, z níž na první pohled čiší klid. V nabídce je 5 stylů interiéru, které do interiéru vnášejí světlo, měkkost a eleganci.


MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ HATCHBACK: NOVÝ, VŠEM DOSTUPNÝ ROZMĚR


Nový C4 Cactus přenáší automobilový komfort do nové dimenze. Využívá veškeré složky programu Citroën Advanced Comfort® a poprvé přináší na evropský trh vyspělé technologie pro co nejlepší moderní globální komfort. Nabízí mimořádně pohodlnou jízdu díky evropské premiéře odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC), jež odfiltrovávají nerovnosti vozovky a vytvářejí dojem jízdy na „létajícím koberci“. Ve světové premiéře se ve voze objevují nová sedadla Advanced Comfort, které nabízejí vynikající komfortní dojem tuhosti a komfortní držení těla. Nový C4 Cactus představuje rovněž generační skok z hlediska zvukové izolace a výbavy. Cestující cestují s lehkostí a v klidu díky 12 podpůrným prvkům řízení a 3 technologiím využívajícím mobilní připojení. Jeho výkonné a úsporné motory také přispívají ke klidu a pohodě, které posádka ve voze Nový C4 Cactus pociťuje.
„Cílem Citroënu je být značkou, která bude referencí, pokud jde o komfort. Jako nespecializovaná značka přinášíme tento nevídaný komfort široké veřejnosti. Nový C4 Cactus s odpružením s tlumiči s hydraulickými dorazy™ znamená nabídku originálního kompaktního hatchbacku, který jde dokonale s dobou.“ Linda Jackson, generální ředitelka značky Citroën


 



HATCHBACK JEDINEČNÉHO CARAKTERU: ODVÁŽNÝ DESIGN
ČISTÝ A ŠTÍHLÝ TVAR
ZMĚNA STYLU: REPREZENTATIVNĚJŠÍ VZHLED BEZ ZTRÁTY PŮVODNÍHO DUCHA
Nový C4 Cactus si zachovává samotnou podstatu vozu C4 Cactus: jedinečný vzhled a originalitu, které mu dodává jeho celková vyváženost a prostorné tvary. Změnil se však výraz, který se přizpůsobil principům kompaktních hatchbacků, a posílila se jeho reprezentativnost a čistota designu. Má novou širší přední masku s LED světly pro denní svícení, které navazují na stylizované šípy tvořící logo značky a jsou protažené přes celou šířku vozu, elegantní světlomety podtrhují lesklé černé lišty a nárazník v barvě karoserie s bočními mřížkami sání pro větší dynamiku. V zadní části upoutá elegantní a hladké víko zavazadlového prostoru v barvě karoserie s novými zadními LED světly s 3D efektem, které vozu dodávají širší a současně modernější vzhled. Dynamiku vozu posilují boční mřížky sání. Prvky Airbump® na bocích vozu Nový C4 Cactus se zjemnily a přesunuly do spodní části tak, aby odpovídaly stylu hatchbacku a současně zajistily trvalou ochranu karoserie. Výsledkem je svěží a výrazný hatchback, který je moderní i reprezentativní, připravený okouzlit velké množství zájemců.