Fiat 500X Black Tie

fiat_500

 


Vyzývavý výstavní model Fiat 500X Black Tie vychází z nového crossoveru značky Fiat, který představuje novou dimenzi řady 500, kde se styl, podstata a italský design setkávají v komfortním, vysoce výkonném voze, jenž je neustále ve spojení se světem. To je X-tá podoba krásy a skutečný duch Fiatu 500X.


 


O personalizaci vozu se postarala společnost Garage Italia Customs a je to zatím poslední projekt Lapo Elkanna věnovaný automobilovým nadšencům, kteří hledají zcela jedinečný produkt. Vůz vytvořila řada profesionálů z různých automobilových odvětví, pochopitelně zcela ručně. Základní myšlenkou vozu je nabídnout neomezenou volbu stylistických řešení, díky kterým vzniknou produkty šité na míru zákazníka a tím vyjádří jeho osobnost.


 


Z vnějšího pohledu je Fiat 500X Black Tie charakteristický inovativním lakem, který kombinuje chromovanou vrstvu a tradiční lak. Výsledkem je vysoce elegantní efekt, který doplňují střešní ližiny a kliky z lakovaného dřeva.


 


Fiat 500X Black Tie jde ale v exkluzivním zpracování ještě dál. Čalounění stropu a sloupků karoserie tvoří džínová látka. Mezi jedinečné prvky patří i kašmírové sluneční clony lemované černou kůží a matně černé kliky i stropní světlo. Spodní část sloupků, prahy dveří a protiskluzové koberečky vpředu a vzadu jsou vyrobené z černé Alcantary s tmavým prošíváním.  


 


Sedadla jsou čalouněná džínovou látkou, avšak jejich středové části jsou z kašmíru, který svým vzhledem propojuje interiér s unikátním zpracováním karoserie. 


 


Celý přístrojový panel a středový tunel jsou čalouněny černou Alcantarou, zatímco vložky panelu jsou částečně z kašmíru a částečně z džínové látky s prošíváním v odstínu ledu. Obložení dveří, středová konzola, doplňky na přístrojovém panelu a celý kryt zavazadlového prostoru jsou vyrobeny z pevného dřeva a navazují na styl exteriéru.