Jeep Cherokee Night Eagle

jeep1

 


 


Přibližně 1500 kusů exkluzivního modelu Cherokee Night Eagle vychází ze stupně výbavy Longitude a zahrnuje tmavé stylistické prvky a leskle černé doplňky. Ty zahrnují logo Jeep® na přední kapotě, masku chladiče, střešní ližiny, 18palcová litá kola, loga 4x4 a Cherokee a tmavě tónovaná zadní okna. Vzhled exteriéru dotvářejí speciální logo Night Eagle a jeden ze čtyř dostupných odstínů karoserie (v závislosti na trhu): černá, bílá, stříbrná Billet a Granite Crystal.


 


Uvnitř vozu čeká na posádku bohatá standardní výbava zahrnující systém UConnect s 8,4palcovou dotykovou obrazovkou a navigací, devět reproduktorů se subwooferem, kůží čalouněný volant, dvouzónovou klimatizaci, 3,5palcový TFT displej mezi kontrolními ukazateli, elektricky ovládané zadní výklopné dveře a zadní parkovací senzory. Z volitelné výbavy zaslouží zmínku interiér čalouněný v černé kůži, bi-xenonové světlomety, přední a zadní parkovací senzory a elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka.


 


 


Model Cherokee Night Eagle nabídne nový vznětový přeplňovaný motor 2.2 MultiJet II o výkonu 200 k v kombinaci s inovativní devítistupňovou automatickou převodovkou a systémem pohonu všech kol Active Drive I, který zaručuje vynikající výkon za všech jízdních podmínek. Za to vděčí také systému kontroly trakce Jeep® Selec-Terrain, který obsahuje čtyři režimy jízdy: Auto, Sport, Snow a Sand/Mud.