Jeep® představuje zcela novou generaci vozu Wrangler modelového roku 2018

slider-wrangler

Nejschopnější ze všech SUV - Jeep Wrangler.


Wrangler přináší ještě lepší terénní vlastnosti, které udělaly ze značky Jeep® legendu, dále moderní design, jenž však nezapře odkaz originálu, pokročilé a úsporné pohonné jednotky, více možností pro jízdu s otevřeným nebem nad hlavou a k tomu ještě více bezpečnostních a pokrokových technologií než kdykoli předtím.


Ojedinělý design zcela nového modelu Wrangler obsahuje na první pohled jasně rozeznatelnou sedmiotvorovou masku chladiče, kruhové přední světlomety a naopak hranaté zadní svítilny. Vylepšení se dočkala aerodynamika. Skuteční offroadoví nadšenci jistě přivítají ještě více svobody při jízdě na čerstvém vzduchu díky možnosti jízdy bez oken a desítku různých kombinací dveří, provedení střechy i oken. Další snímky a kompletní informace o tomto novém modelu byly odtajněny 29. listopadu na autosalonu v Los Angeles.

Značka Jeep®
Značka Jeep® těží z více než 75leté tradice výroby terénních automobilů, díky níž nabízí vozy SUV s nejlepšími schopnostmi ve své třídě, se špičkovým řemeslným zpracováním a všestranností pro zákazníky, kteří žijí naplno a na svých cestách touží po mimořádných zážitcích. Značka Jeep® k tomu nabízí kompletní paletu modelů schopných s jistotou a bezpečně zvládnout jakoukoli cestu a terén.

Modelová řada značky Jeep® zahrnuje modely Compass, Grand Cherokee, Cherokee, Renegade a Wrangler. Pro naplnění poptávky zákazníků po celém světě jsou všechny modely dostupné jak s levostranným, tak s pravostranným řízením a s benzinovými i naftovými motory.