Jeep Renegade Uncharted Edition

jeep_unchar

  


Stylistické centrum Garage Italia Customs se inspirovalo historickou mapou Afriky, která se objevuje v prvním oficiálním traileru ke hře. Mapa je vytvořena prostřednictvím speciální povrchové úpravy a zahrnuje celou karoserii modelu Jeep® Renegade. Nejdříve je aplikována speciální fólie s mapou, a poté je použita specifická technika lakování. Lakýrníci společnosti Garage Italia Customs aplikují inovativní černý termochromní lak překrývající celý povrch mapy. Lak se stává s rostoucí teplotou průhledným a zcela zmizí po dosažení teploty 30 °C. S klesající teplotou se zase černá barva objeví.


 


Tento již v pořadí druhý výstavní model Renegade upravný společností Garage Italia Customs je věnován nové videohře Uncharted 4. První model byl představen minulý březen v Montreux na akci Polymanga 2016.


 


Do 5. června bude dvojice výstavních vozidel k vidění během švýcarského turné PlayStationu na 30 zastávkách. Jedno z vozidel bude věnováno vítězi mini hry zorganizované speciálně pro oslavu místního partnerství mezi značkou Jeep® a PlayStation. Hra bude on-line na internetových stránkách http://www.jeep.ch od 10. května.


 


Kromě toho budou oba výstavní modely k vidění v různých švýcarských městech od Ženevy po Basilej a Curych v rámci platformy UBER. Vozidla si bude možné zarezervovat pro jízdu a cestující budou mít možnost přihlásit se do exkluzivní soutěže a vyhrát konzoli PlayStation 4 a hru Uncharted 4.


 


Velkolepý výstavní model Renegade Uncharted Edition potvrzuje přirozené nadání značky Jeep® pro personalizaci výraznými a osobitými interpretacemi. Stejně to platí i o ostatních výstavních modelech Renegade - poslední byl vytvořen pro legendární jazzový festival Montreux Jazz Festival, jehož je značka Jeep® globálním partnerem již dva roky po sobě. Jedná se o vysoce kvalitní produkty, ve kterých Garage Italia Customs spojuje typicky italskou řemeslnou dovednost s vynikající osobitostí prvního modelu Jeep® vyráběného v Itálii a prodávaného ve více než 100 zemích světa.