KOMPAKTNÍ SUV CITROËN C3 AIRCROSS: CITROËN POSILUJE SVÉ ZASTOUPENÍ NA SVĚTOVÉM TRHU S VOZY SUV

citroen-c3

Citroën, který již ukázal model C5 Aircross, nyní posiluje svou mezinárodní ofenzivu ve světě SUV a odhaluje Nový Citroën C3 Aircross, kompaktní SUV nové generace s výrazným charakterem.


Díky své unikátnímu tvaru a velkorysým rozměrům působí silně a svěže. Osobnost vozu podtrhuje široká škála prvků personalizace, v nabídce je 90 barevných kombinací u exteriéru a 5 stylů interiéru. Toto SUV, které nese přívlastek „People minded“, se inspirovalo očekáváním zákazníků a nabízí bezkonkurenční prostornost, modularitu a díky panoramatickému prosklenému střešnímu oknu je otevřené světlu. C3 Aircross využívá program „Citroën Advanced Comfort®“ a poskytuje pohodu na palubě a nový zážitek z jízdy. Vůz se cítí dobře ve městě i v terénu, jeho pohyblivost je vylepšena díky funkci Grip Control a systému Hill Assist Descent. Využívá nejmodernější technologie, nabízí 12 podpůrných prvků řízení, jako je head-up displej, a 4 technologie související s konektivitou, jako je indukční bezdrátové nabíjení telefonu. Nové kompaktní SUV Citroën C3 Aircross se na evropském trhu objeví ve druhém pololetí roku 2017.SUV ofenzíva značky Citroën na mezinárodním poli se v roce 2017 zintenzivňuje. Po modelu Citroen C5 Aircross, SUV segmentu C, který byl představen na dubnovém šanghajském autosalonu, nyní značka odhaluje nové kompaktní SUV Citroën C3 Aircross, které hodlá dobýt segment, jehož objem se mezi roky 2012 a 2016 v Evropě i ve světě zpětinásobil. Vozy SUV s přívlastkem „People minded“ se inspirovaly od zákazníků a jejich tvůrci měli od samotného počátku na paměti způsob, jakým zákazníci auta používají, a že si přejí, aby toto používání probíhalo v duchu optimismu a sdílení. „Nová generace“ SUV přidává k ochrannému charakteru exteriéru vozu i atraktivitu výrazné osobnosti plné energie a vytváří novou referenci z hlediska komfortu, uživatelských vlastností a života na palubě. Vozy zosobňují veškeré know-how značky z hlediska designu, prostornosti a pohody.Nový C3 Aircross, který se inspiroval od koncepčního vozu C-Aircross, jenž se představil na ženevském autosalonu 2017, je věrný principům vozů značky Citroën a přináší závan čerstvého vzduchu do světa kompaktních SUV. Zvnějšku se vyznačuje jedinečnou morfologií a bezprecedentní nabídkou prvků personalizace, které mu dodávají sebevědomý vzhled. Uvnitř nabízí inovativní komfort, který zajišťuje program Citroën Advanced Comfort®, větší prostornost, modularitu nebo prosvětlení. Nový C3 Aircross dokonale odpovídá modernímu způsobu života, nabízí vynikající konektivitu a technologie usnadňující život ve městě i mimo něj. Jedním slovem je to SUV, jenž milovníkům stylu, pohody a cest nabízí zcela nový zážitek.


Nové kompaktní SUV Citroën C3 Aircross se ve světě SUV odlišuje v několika bodech:
SUV VÝRAZNÉHO CHARAKTERU S VELKÝMI MOŽNOSTMI PERSONALIZACE
Nový Citroën C3 Aircross je kompaktní SUV o délce 415 cm, které se vyznačuje výrazným, originálním a svěžím charakterem. Má jedinečný tvar typický pro nové modely Citroën a veškeré atributy robustního ochranného SUV: vyšší světlou výšku, vysoko posazené sedadlo řidiče, zpevněnou spodní část nárazníku vpředu i vzadu, velká kola a široké blatníky. Jeho silueta s velkorysými tvary je zdůrazněna výraznými grafickými prvky, jako jsou barevné body na střešním nosiči a zadní postranní okénka s efektem žaluzií. C3 Aircross se vyznačuje bezprecedentní nabídkou osobních úprav na míru, kterou tvoří 90 barevných kombinací u exteriéru včetně odstínů střechy u dvoubarevných verzí a 4 balíčky Pack Color, v interiéru je k dispozici 5 velmi různorodých stylů. Z kabiny, která je koncipována horizontálně, vyzařuje pocit prostoru a ochrany. I za volantem cítíte SUV charakter vozu a jeho jízdní vlastnosti. C3 Aircross je díky své kompaktnosti mrštný ve městě, funkce Grip Control a systém Hill Assist Descent mu dodávají schopnost vyrazit na cesty. Při nich se vůz C3 Aircross může spolehnout na širokou nabídku benzínových a dieselových úsporných a účinných motorů.


KOMPAKTNÍ SUV NABÍZEJÍCÍ NEJVĚTŠÍ PROSTORNOST A MODULARITU V SEGMENTU
Program Citroën Advanced Comfort®, podtrhující pozornost, která byla věnována pohodě těla a ducha, ukazuje na praktický a velkorysý charakter tohoto kompaktního SUV nové generace. Nový Citroën C3 Aircross se díky své důmyslné architektuře kompaktního SUV velmi snadno ovládá, současně je pohodlný a plně funkční. Nabízí široká komfortní sedadla a vynikající prostornost (lepší výšku ke stropu, velký prostor pro nohy), modularitu nemající obdoby (posuvná lavice dělená na 2 samostatné části, možnost sklopení opěradla předního sedadla do polohy stolek zvětšující délku zavazadlového prostoru na 240 cm) a výjimečný zavazadlový prostor (410 litrů, rozšiřitelný na 520 litrů). K dobré pohodě na palubě slouží i kabina zalitá světlem díky velkému panoramatickému otevíratelnému střešnímu oknu. Moderní vůz C3 Aircross je vybaven důmyslně rozmístěnými odkládacími přihrádkami včetně prostoru pro bezdrátové nabíjení telefonů ve středové konzole a nabízí komplexní řadu podpůrných prvků řízení, jako je head-up displej, Active Safety Brake, samočinné přepínání světel, systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí, a nesmíme zapomínat ani na užitečné technologie, jako je Park Assist nebo Citroën Connect Nav.
„Po modelu Citroën C5 Aircross, což je SUV segmentu C, který byl představen na šanghajském autosalonu, se mezinárodní ofenzíva SUV značky Citroën zrychluje a zahrnuje již druhé SUV. Nové kompaktní SUV Citroën C3 Aircross, které bylo dnes představeno v Paříži, se dostane na evropský trh do konce roku. Toto SUV s přívlastkem „People minded“ v sobě snoubí veškeré know-how značky z hlediska prostornosti, modularity a pohody a vyznačuje se tvarem, který je v segmentu B-SUV jedinečný. Nabízí odlišný přístup, ochranu i možnost úniku, zcela v souladu s očekáváními dnešních zákazníků.“
Linda Jackson, generální ředitelka značky Citroën