Koncepční vůz Citroën Aircross

citroar_aircross

 


JEDINEČNÁ OSOBNOST: neobyčejný zástupce kategorie SUV díky celkové vyváženosti a klidnému designu, které tomuto ochranářskému a přívětivému SUV dodávají výraznou identitu a vysloveně optimistickou povahu.


 


ULTRA KOMFORT, ZDROJ ENERGIE: kabina, díky níž bude cestování úplně jiné, s moderním, prosvětleným, čerstvým a funkčním interiérem, který je zdrojem pohody pro mysl i tělo.


 


TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE PRO POHODOVOU MOBILITU, podporující komunikace a sdílení, s mobilním připojením, výjimečným grafickým rozhraním a plug-in hybridní technologií.


Ve chvíli, kdy značka Citroën slaví 50 milionů vyrobených vozů od data svého vzniku před 95 lety, představuje nový výbušný, kreativní a odvážný koncepční vůz. Citroën tak potvrzuje svou schopnost rozvíjet pozici na trhu, která je:


 


MEZINÁRODNÍ: Citroën Aircross ilustruje ambice značky na mezinárodním poli a nabízí nový přístup, který zahájil C4 Cactus a pro nějž je charakteristický příklon k vozu s mezinárodním určením.


ODLIŠNÁ NEŽ OSTATNÍ: Citroën Aircross převrací zažité principy, ale přitom se drží zásad SUV. Design exteriéru a atmosféra v interiéru nabízejí modernost a jedinečného ducha a přitom se současně opírají o stylové prvky modelu C4 Cactus. Citroën tak prokazuje svou schopnost vyjádřit svou identitu bez ohledu na segment.


 


Značka se rozhodla navázat na C4 Cactus a koncepční vůz Citroën Aircross je toho vynikajícím důkazem:


 


JEDINEČNÝ VZHLED: Citroën Aircross, který je směsí síly a pozitivní energie, je ochranářským a přívětivým SUV. Jde o výrazně optimistický vůz bez známek agresivity, který nabízí především: 


 


- unikátní, čistou a optimistickou osobnost, k čemuž přispívá celková vyváženost horizontálně koncipovaného vozu, plynulé organické tvary zvýrazněné výraznými grafickým prvky, jako jsou „Alloy Bump“ nebo „Air Signs“. Vše umocňuje červený lak s oranžovým nádechem, symbol energie a klidu, a inovativní materiály evokující robustnost;