Mercedes-Benz Třídy G

slider

Před dlouhým časem vyvinuli inženýři ve Štýrském Hradci zcela nový druh DNA terénního vozidla: ikonického, robustního a téměř nezničitelného.


Navrhli díly, jejichž funkce dodnes beze změny splňují svůj účel. Součásti, které po celé generace vytvářely zcela vlastní charakter.


Design, který mluví sám za sebe.
Již 40 let jedinečná: pouze Třída G vypadá jako Třída G. Exteriér a interiér však nejsou pouze nezaměnitelné – díky nové G manufaktur odrážejí za příplatek také Vaši osobnost.


Venku terén. Uvnitř pohodlí.
Kdo říká, že u terénního vozidla je nutné se vzdát komfortu? Člověk odjakživa hledá klid v přírodě. Se Třídou G ho však najde i uprostřed města. Koncepce prostoru přináší citelně více místa v oblasti hlavy a nohou. Intuitivní a zároveň moderní ovládání se stará o to, aby Váš prožitek nebyl ničím rušen: např. ovládání aktivních ortopedických sedadel. Pomocí nafukovacích vzduchových komor a ventilace sedadel se stará o maximální možný komfort sezení a díky dynamické funkci o vynikající boční oporu v zatáčkách. Kromě toho osm masážních programů navyšuje pocit pohody a z každé jízdy činí mimořádný požitek.


Odvážlivec s ochranitelským instinktem.
Třída G ví, na čem záleží: na Vaší bezpečnosti. Řada inovativních asistenčních systémů usnadňuje řidiči řízení a podporuje ho při jízdě po silnici i v terénu.


Příkladná bezpečnost se systémy Mercedes-Benz Intelligent Drive.
Dopravní špička, dlouhé noční jízdy nebo neznámé silnice – Vaše Třída G Vám výrazně usnadní zejména stresující situace. A to zásluhou koncepce, která každou jízdu ve voze Mercedes-Benz promění v bezpečnější a jedinečný zážitek: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Neboť čas, který strávíte za volantem, patří Vám. Čas pro relaxaci. Čas pro načerpání energie. Abyste svého cíle dosáhli bezpečně a bez stresu.


Dominuje na každém povrchu.
Silný terénní výkon výchozím bodem i cílem Třídy G. Již od nepaměti stanovuje měřítka v oblasti stoupavosti, hloubky brodění a náklonu.