MINI Yours Customised

slider-mini

Britský prémiový výrobce automobilů posouvá pro značku typickou individualizaci na zcela novou úroveň.


Inovativní paket umožňuje výrobu bočních ozdob, obložení interiéru, osvětlených prahových lišt a LED dveřních projektorů podle návrhu samotných zákazníků. Produkty pro individuální úpravu budou k dispozici pro většinu modelů MINI v průběhu roku 2018.


Online konfigurace: šablony a designové světy jako platforma pro nekonečnou kreativitu zákazníků MINI.
Nejdůležitějšími faktory při zakládání online obchodu MINI Yours Customised byly orientace na zákazníka a jednoduchá obsluha. Při výrobě individuálních designů je uživatel navigován jednotlivými fázemi tvorby vlastního návrhu, a má tak možnost v rámci tohoto procesu popustit uzdu své fantazie. Tak například boční ozdoby a obložení interiéru lze navrhovat v různých barvách, povrchových úpravách a vzorech, a to v libovolném pořadí. Povrchy a vzory mají variabilní měřítko, které lze upravovat podle přání. Uživatel má také k dispozici seznam designových světů, z nichž může vybírat tematické barvy a specifické ikony.
Pro individualizaci prahových lišt a LED dveřních projektorů je k dispozici řada různých barev, vzorů a ikon jednotlivých designových světů. Tyto prvky výbavy lze doplnit o vlastní text. Vzniká tak nekonečné množství nejrůznějších verzí, které mohu vzniknout kombinací barev, vzorů, ikon a nápisů, vyjadřujících osobní názory, individuální zájmy a životní styl řidiče vozu MINI.Individuální boční ozdoby: Maximální rozmanitost barev, povrchů, vzorů, ikon a nápisů.
Rámečky bočních směrových ukazatelů, známé jako boční ozdoby, jsou vyrobeny technikou 3D tisku a následně lakovány v odstínu požadovaném zákazníkem. V nabídce jsou matně bílá Aspen White, matně červená Chilli Red, matně černá Jet Black, matně stříbrná Melting Silver nebo matně stříbrná White Silver. Pro individuální konfiguraci je k dispozici výběr povrchových úprav a vzorů. Individuální možnosti designu dotvářejí ikony čtyř designových světů a pole pro volně formulovatelné texty. Je také možné, aby boční ozdoby měly na každé straně jiný design – například jméno řidiče a spolujezdce.
Individuální MINI obložení interiéru: Dostatek prostoru pro kreativitu v interiéru.
Také obložení interiéru z programu MINI Yours Customised je vyrobeno profesionálním 3D tiskem. Je to dokonalý identifikační prvek kreativity v interiéru současného MINI 3dveřového, MINI 5dveřového nebo MINI Cabrio. Obložení lze precizně integrovat do palubní desky na straně spolujezdce, kde nahrazuje obložení namontované ve výrobním závodě. V případě potřeby ho lze kdykoliv vyměnit za jinou individuálně navrženou variantu. K dispozici je několik barevných provedení – matně bílá Aspen White, matně červená Chilli Red, matně modrá Starlight Blue, matně šedá Moonwalk Grey a matně černá Jet Black. Velký výběr povrchových úprav, grafických vzorů a ikon z různých tematických světů vytváří další možnosti individuálního stylingu.


LED podsvícené prahové lišty MINI Yours Customised: Vítejte na palubě individuálně navrženého MINI.
Podsvícené prahové lišty z programu MINI Yours Customised jsou nápadným prvkem, který při nastupování do vozu MINI upoutá pozornost řidiče i spolujezdce. Designové možnosti umožňují zákazníkovi volit mezi kartáčovaným a černým hliníkem a mezi několika základními vzory. Přidat lze také ikony z různých designových světů. Řidič MINI se na tento produkt z nabídky MINI Yours Customised může také doslova podepsat. Design vytvořený zákazníkem je na prahové lišty vyryt pomocí vysoce kvalitní laserové technologie.LED dveřní projektory MINI Yours Customised: Úžasný signál jedinečnosti.
Dveřní projektory MINI Yours Customised jsou dalším impozantním a nenapodobitelným prvkem při nastupování do vozu a vystupování z něj. Vytvářejí osvětlení, která lze individuálně navrhnout a pomocí LED světelného zdroje promítat na zem před jednotlivé vstupní otvory ve chvíli, kdy řidič nebo spolujezdec otevřou dveře. Průměr projekce činí 40 až 50 centimetrů.
Pro design projekce je k dispozici několik vzorů v barvě červená Chili Red, modrá Starlight Blue a černá, které jsou kombinované s bílou. Uživatel může projekce dále individualizovat ikonami z několika designových světů, stejně jako může projekci doplnit textem či svým podpisem. Může si také pro každou stranu vozu navrhnout jiný design.
LED dveřní projektory z programu MINI Yours Customised lze nainstalovat do vozidel současné generace MINI a také předchozích modelů, a to za předpokladu, že jsou dveřní projektory součástí jejich výbavy.