Modely Volvo S60 a Volvo V60 ve speciální edici

volvo-s50

Automobilka Volvo Cars se chystá zahájit výrobu speciální edice své prémiové středně velké čtyřdveřové limuzíny S60 a jejího výrazného sourozence, pětidveřového kombíku V60.


Tyto vozy se dočkají celé řady atraktivních úprav interiéru i exteriéru, které jim dodají na ještě dynamičtějším vyznění.
Modely S60 a V60 automobilky Volvo vám každý den dopřejí úžasnou kombinaci potěšení z jízdy,komfortu, pohodlí a bezpečnosti, kterou je značka Volvo pověstná. „Volva S60 a V60 jsou auty stvořenými pro vášnivé řidiče. Cílem naší speciální edice pro modelový rok 2017 je posunout tento úspěšný koncept prostřednictvím svěžích designových prvkůještě dál,“ uvedl Björn Annwall, senior viceprezident oddělení marketingu, prodeje a zákaznickéhoservisu ve společnosti Volvo Car Group.


V interiéru modelů S60 a V60 Edition na vás udělají dojem sportovní sedadla s koženýmčalouněním v černém provedení Offblack nebo v béžovém odstínu Soft Beige, která jsou doplněnačerným polstrováním stropu. Volant, jejž lze nyní objednat i s funkcí vyhřívání, je dekorovánkontrastním prošíváním a drážkou, které mu dodávají na elegantním a luxusním charakteru.


Kontrastním prošíváním byla opatřena také manžeta řadicí páky. K dispozici budou dva druhydekorativního obložení interiéru: standardní hliníkové v provedení Milled Aluminium a na přánídostupné černě lakované Piano Black.
Pokud jde o exteriér, k dispozici bude několik nových barev včetně expresivního modréhometalického odstínu Mussel Blue a pískového laku Luminous, které jste již mohli vidět na novýchmodelech S90, V90 a XC90. Volva S60 a V60 Edition budou dostupná se dvěma novýmivariantami kol, jež svým vzhledem podtrhnou dynamický charakter zvoleného vozu. Konkrétně sejedná o 17" kola Rodinia s výbrusy v provedení Diamond Cut a 18" kola Tucan.


Aby bylo dosaženo ideálního souladu s novými koly, budou modely Edition vybaveny také celouřadou dekorativních prvků v leskle černém provedení, mezi něž patří například vsazení v předníma zadním nárazníku nebo maska chladiče, která je zdůrazněna horizontálními chromovanýmižebry. Mimoto se modely Edition již ve standardní výbavě pochlubí integrovanými koncovkamivýfuku, sklopnými vnějšími zpětnými zrcátky a zadním parkovacím asistentem.