Nové zábavní technologie pro automobily Audi

audi-a8-interier

Audi nabízí nejlepší zábavu pro všechny smysly v podobě "zážitkového parku" pro automobily, který oslavil premiéru na veletrhu spotřební elektroniky CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas.


Značka představila zcela nový zábavní formát pro cestování a v luxusní limuzíně ve své expozici nabídne nevšední zážitky ze sledování filmů. Obě technologie ztělesňují budoucnost zábavy při cestování automobilem. Návštěvníci největšího veletrhu zábavní elektroniky CES mohli vše zažít ve dnech 8. až 11. ledna 2019.Prémiová značka ukázala ve své expozici na výstavišti v Las Vegas, jak digitální zábava transformuje zážitky z jízdy automobilem. Budoucí modely Audi budou mnohostranně síťově propojené, čímž vznikne předpoklad pro nabídku nových zážitků. Díky automatizované jízdě budou mít cestující v automobilu "volný" čas, který budou moci využívat například s novou generací zábavních systémů.


Audi představila na CES progresivní koncepty, které promění zážitky z jízdy v zážitkovou jízdu. Značka představila v Las Vegas zcela nový zábavní formát, u něhož se cesta stane cílem. O zábavu ve stojícím automobilu se postará další technologie - "Audi Immersive In-Car-Entertainment". Ta cestujícím zpříjemní čas nabídkou podmanivého sledování hollywoodského trháku nebo poslechu hudby ze streamovacích služeb. Vítejte v nové generaci autokina.


Audi je pravidelným vystavovatelem na veletrhu spotřební elektroniky CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas již od roku 2011. Jedná se o nejvýznamnější veletrh elektroniky, který je považován za důležitého iniciátora trendů a vývoje na celém světě. Veletrhu se zúčastní 4000 vystavovatelů.