Nový Peugeot Partner a Partner Tepee

tepee

 


Výrazná přední část vozu dostala novou masku chladiče, která navazuje na současný design ostatních modelů značky. Atraktivitu obou vozů zvyšují jejich robustnost, moderní prvky výbavy umožňující  vzájemné propojení a připojení na internet i nejaktuálnější řada úspornějších a výkonnějších motorů splňujících emisní normu Euro 6. Ve verzi s motorem BlueHDI 100 k S&S nabízejí oba vozy v rámci svých segmentů rekordně nízké emise CO2: nový Peugeot Partner 106 g/km a nový Peugeot Partner Tepee 109 g/km. Dokonale tak reagují na potřeby dneška, ale současně nezapomínají na pilíře jejich úspěchu: spolehlivost, flexibilitu a nepřekonatelnou modularitu v kombinaci s příkladnou nosností a komfortní kabinou.


Naším cílem je posílit díky vozům nový Peugeot Partner a nový Peugeot Partner Tepee postavení skupiny PSA Peugeot Citroën coby evropského lídra v segmentech malých dodávek a víceúčelových vozů a pokračovat v rozvoji jejich prodejů na zahraničních trzích.


Maxime PICAT, generální ředitel značky Peugeot


Vozy Peugeot Partner a Partner Tepee získaly v roce 2015 nový vzhled. Design, motory a výbava poslední generace zvyšují jejich atraktivitu, která již v jejich segmentech slouží jako reference. Přinášejí účinnost a modernost tak, jak to od nich jejich zákazníci očekávají.


Richard Meyer, manažer pro nabídku užitkových vozů


Vzhled přední masky vozů nový Partner a nový Partner Tepee, z něhož čiší síla a osobitost, je v souladu s modernizací, která u řady lehkých užitkových vozů započala v roce 2014 s vozem nový Peugeot Boxer.


Nová maska chladiče sahající až k přepracovaným světlometům má ve svém středu logo Peugeot. Je dominantou nového nárazníku obepínajícího celou příď a společně vozům nový Peugeot Partner a nový Partner Tepee dodávají větší mohutnost. Robustnost přední masky posilují nové „záplaty“ na nárazníku, které mají tu výhodu, že je lze při poškrábání nebo drobné kolizi snadno vyměnit. Jsou do nich zabudované mlhové světlomety a denní světla s LED diodami (k  dispozici dle úrovně výbavy). Tato světla pro denní svícení, umístěná níže na koncích nárazníku, podtrhují světelný podpis vozu a opticky prodlužují siluetu vozu.


Nový Peugeot Partner nyní za příplatek nabízí dvě verze úprav na míru, které jsou k dispozici pro všechny úrovně výbavy prostřednictvím paketů Look a Look Integral.


Nový Peugeot Partner Tepee představuje design, který je jak atraktivnější (přední nárazník v barvě karoserie od 2. verze výbavy), tak robustnější (černý přední nárazník je odolnější vůči nárazům z běžného provozu u verze výbavy Outdoor).


Vynikající vlastnosti a spolehlivost ověřená zákazníky


Vzhled přední masky dobře reprezentuje vlastnosti vozů nový Partner a nový Partner Tepee, které od uvedení první generace na trh – tedy po téměř 20 let   ověřovaly tisíce firemních i soukromých zákazníků.


Podle marketingových průzkumů si zákazníci modelu Peugeot Partner Tepee pochvalují jeho prostornost, praktičnost a komfort a vyjadřují spokojenost s kvalitou, odolností, vzhledem karoserie i kabiny a se spolehlivostí vozu.


Firemní zákazníci u vozu Peugeot Partner sloužícího jako jejich pracovní nástroj oceňují užitečné rozměry a modularitu a dále také  bezporuchovost, nízké provozní náklady a optimalizovaný poměr cena/výbava.