Opel GRANDLAND X HYBRID

foto-clanek

Nový Plug-In Hybrid s pohonem všech kol nebo pohonem předních kol. Objevte Grandland X Hybrid4 a jeho hlavní prvky. Rychlé a snadné dobíjení, 4 jízdní režimy, 300 koní výkonu pro Hybrid4 v kombinaci s pohonem všech kol AWD nebo 225 koní pro Hybrid s pohonem předních kol. Síla vozů SUV. Inteligence hybridu. Bez kompromisů. Chtějte více.


Výjimečnost vozů SUV se snoubí s inovativními technologiemi plug-in hybridu pro novou úroveň efektivity. Grandland X Hybrid4 se dobíjí jako elektromobil a ujede na elektromotor rozumnou vzdálenost. To znamená: snížíte emise na nulu , když nepoužíváte spalovací motor. A pro vás: efektivní, ale také skvělý zážitek z jízdy.


Máte rádi efektivitu, ale také sportovní jízdu? Zůstaňte kdykoli flexibilní: Díky různým jízdním režimům. Užijte si výhody vozu SUV a výhody elektromobilu. Jednoduše přepínejte mezi následujícími režimy:


Grandland X Hybrid4 se velmi snadno dobíjí. Jeho baterii lze dobíjet na veřejných dobíjecích místech jako standardní elektromobily, ale také doma pomocí kabelu nebo Wallboxu. Aby byla vaše baterie stále nabitá a vy jste nemuseli používat spalovací motor a snížit emise na nulu.


Grandland X Hybrid4 je plug-in-hybrid karoserie SUV, na který jste čekali. Jeho sebevědomý vzhled umocňuje černá kapota na přání v kombinaci s černou střechou. Specifické 19" dvoubarevné leštěné ráfky z lehkých slitin zdůrazňují jeho atletický design. Pro pohodlí při jízdě přichází s 8stupňovou elektronickou automatickou převodovkou. Volant s plochou spodní hranou potažený kůží a pádla pro řazení pod volantem dokreslují sportovní náturu vozu. Díky 8" barevnému displeji s navigačním systémem a specifickými nastaveními pro Hybrid4 se budete cítit skvěle při každé cestě.


Od možností dobíjení po funkce na dálku: služby Opel pro elektrické vozy nabízí pohodlný a bezstarostný start do e-mobility.


Buďte v bezpečí a připojeni i na cestách díky chytrým službám:
Klid v mysli: Abyste se cítili bezpečně díky nouzovému volání, volání v případě poruchy, měli přehled na vozidlem a relevantní informace.
Pohodlí: Používejte svůj mobilní telefon pro dálkové funkce (např.odemykání a zamykání dveří) a užijte si výhody parkovacích služeb a automatických plateb.
Chytrá jízda: užijte si klidnou cestu díky "live" navigaci1 a plánovaní trasy.
1Služby mohou vyžadovat smluvní vztah/poplatky a jsou závislé na pokrytí mobilním signálem.


Ideální volba pro maximální efektivitu: Grandland X je také dostupný jako Hybrid s pohonem předních kol. Díky automatické převodovce s 8 stupni, výkonu 225 koní a maximálnímu dojezdu na elektřinu 42 km, je Grandland X Hybrid vozem, jehož řízení si zamilujete a ještě ušetříte.