Proslulý okruh Red Bull Ring bude hostit akci Camp Jeep® 2018

jeep-trackhawk

Od 13. do 15. července proběhne v rakouském Štýrsku nejdůležitější událost roku pro všechny členy klubu Jeep® Owners Group (JOG) jako i příznivce značky Jeep®.Tři dny vzrušujícího dobrodružství v pravém a ryzím stylu Jeep®.Hvězdou události bude nový Jeep® Wrangler - přímý nástupce prvního modelu značky Jeep®. Novinka bude k dispozici pro zkušební jízdy na náročných offroadových stezkách.Registrační formulář a podrobný program akce jsou k dispozici na stránkách http://www.campjeep2018.com a na oficiálních sociálních kanálech značky Jeep®.
Camp Jeep® 2018 - největší a nejzajímavější akce roku pro členy klubu Jeep® Owners Group (JOG) a příznivce značky Jeep® z celé Evropy - proběhne v aréně Spielberg na rakouském okruhu Red Bull Ring, a to od 13. do 15. července.
Tato úchvatná lokalita vytvoří pro každoroční setkání příznivců značky Jeep® dokonalou kulisu. Na návštěvníky čeká bohatý a akční program plný vzrušení a dobrodružství v opravdovém duchu značky Jeep®. Nespornou hvězdou letošního ročníku bude nový Jeep® Wrangler.
Návštěvníci akce Camp Jeep® si budou moci vyzkoušet offroadové schopnosti nového modelu na speciálně navržených stezkách, ale i na vozovce, díky čemuž získají představu o jeho dynamických kvalitách, které z něj činí ideální vůz pro každodenní použití.Čtvrtá generace ikonického modelu Wrangler je nejschopnějším off-roadem všech dob, mimo jiné i díky řadě nových technologií, které v závislosti na stupni výbavy zahrnují dvojici pokročilých aktivních a trvalých systémů pohonu všech kol - Command-Trac a Rock Trac -, elektrickou uzávěrku předního a zadního diferenciálu Tru-Lock, diferenciál se zvýšenou svorností Trac-Lok a elektronicky odpojitelný stabilizátor přední nápravy.
Kromě testovacích jízd s modelem Wrangler nabídne pátý ročník Camp Jeep® účastníkům skutečně bohatý program, včetně jízdy za volantem výjimečného modelu Grand Cherokee Trackhawk s motorem 6.2 V8 o výkonu 700 k. Jedná se o nejvýkonnější a nejrychlejší model značky Jeep® všech dob.Účastníci si budou moci vyzkoušet i další modely z nabídky značky Jeep® a prověřit své offroadové dovednosti za přítomnosti zkušených jezdců Jeep® Academy, kteří je naučí i několik triků pro extrémní jízdu.
Neuvěřitelná atmosféra ve stylu Jamboree bude podpořená řadou představení, živou hudbou, barbecue a aktivitami pro děti. Vše se řídí stejným vítězným formátem jako tradiční setkání příznivců jízdy v terénu, která probíhají každoročně po celých Spojených státech amerických, od Kalifornie a Maine po Arizonu a Tennessee. Ve Spojených státech nyní probíhá přes 30 setkání rodiny Jeep® ročně, přičemž úplně první z nich proběhlo v roce 1953 na legendární stezce Rubicon Trail, která leží v horách mezi Kalifornií a Nevadou.