PŮJČOVNA AUT SNŮ

corvete_c7

 


A tak nezbývá nic jiného než buď jenom snít, nebo si tento vůz půjčit. Třeba jen na hodinu a vyzkoušet si jaké by to bylo, kdyby to byl vůz váš. I v Čechách jsou specializované firmy na půjčování právě luxusních, sportovních, drahých aut.


 


A že je z čeho vybírat. Celá flotila jedné z firem by stála více jak 100 milionu korun. A co si zde můžete například vypůjčit? Mezi opravdové skvosty patří McLaren 650S Spider oranžové barvy s motorem 3,8 litrů. Jeho výkon je 650 koní a maximální rychlost 329 km/h, kdy zrychlení z nuly na stovku jsou pouhé 3 sekundy. Pro zajímavost půjčení na den stojí 40 tisíc korun, kdy je potřeba složit vratnou kauci 400 tisíc korun.


 


Nechybí zde další supersporty jako Ferrari 488 Spider, Ferrari 458 Spider, Jaguar F-type coupé S, ale i kolekce vozů Porsche. Nebo Nissan GT-R, Corvette C7, Audi R8 V 10 Plus či BMW M4 Cabrio. Z amerických vozů pak Chevrolet Camaro, Dodge Charger nebo Ford Mustang. V luxusních sedanech lze vybírat Rolls-Royce Ghost v úpravě Mansory nebo Bentley GT v úpravě Titanu, který je vůbec jediný v České republice.


Sportovní auta zastupuje třeba nová Mazda MX-5, Porsche Boxter 981 či Caterham CSR 260. A nové technologie automobilového trhu zastupují automobily značky Tesla.  Půjčit si můžete i off-roady jako Hummer H2, Range Rover Sport či BMW X6 xDrive 30d.


Kromě těchto luxusních auťáků si lze půjčit i motocykly, např. značky Harley Davidson.


 


A tak hurá do rozbití prasátka a splnění svých automobilových snů.