SPECIÁLNÍ EDICE „C-SERIES“ NYNÍ K DISPOZICI U VOZU C4 CACTUS

foto-slider

Po úspěchu sběratelské edice „Origins“, oslavující v roce 2019 sté výročí značky, nabízí Citroën v roce 2020 novou speciální průřezovou řadu s názvem „C-Series“. Odkazuje na „C“ jako Citroën a na komfort (Confort) a charakter (Caractère) designu jeho modelů.Tato speciální edice vyniká specifickými barvami a materiály a přitahuje atraktivní výbavou zvyšující komfort.
Nová generace vozu C4 Cactus, který se od svého uvedení na trh v roce 2018 dokázal v segmentu kompaktních sedanů prosadit a dosáhl více než 140 000 prodaných kusů, je druhým modelem řady „C-Series“ na trhu, po SUV C3 Aircross, který byl na trh uveden v prosinci.C4 CACTUS, NOVÁ ÚSPĚŠNÁ GENERACE S VÍCE NEŽ 140 000 PRODANÝMI VOZY 
Tato nová generace vozu C4 Cactus, která byla uvedena na trh na začátku roku 2018 a byla ve srovnání s první generací kompletně přepracována, se dokázala ve vysoce konkurenčním segmentu kompaktních sedanů prosadit. Vůz svým jedinečným designem, vynikajícím komfortem a technologiemi vůz okouzlil již více než 140 000 zákazníků.


C4 Cactus nabízí moderní charakterní a plynulý styl a pyšní se možnostmi personalizace, která díky barevným prvkům v předním nárazníku a na dílech Airbump® na předních dveřích umožňuje 24 kombinací. Tato nová generace vozu C4 Cactus přenesla komfort do nové dimenze, a to díky dvěma inovacím, které jsou plodem programu Citroën Advanced Comfort® a zvyšují pohodu a klid na palubě: odpružení podvozku s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy® (Progressive Hydraulic Cushions® - PHC), které zákazníkům zprostředkovávají dojem jízdy na „létajícím koberci“ a umožňují odfiltrovat a pohltit velké i drobné nedokonalosti povrchu, aniž by to zhoršovalo stabilitu a potěšení z jízdy, a sedadla Advanced Comfort, jež nabízí vizuální a dynamický komfort, příjemné držení těla a jsou zárukou pohodlného sezení, takže se člověk v interiéru vozu cítí jako v bavlnce. Vůz přímo vybízí k cestování. 


C4 CACTUS C-SERIES, DOKONALE KOMFORTNÍ KOMPAKTNÍ SEDAN ELEGANTNÍHO VÝRAZNÉHO VZHLEDU
Speciální edice „C-Series“ je po SUV C3 Aircross, kde se objevila v prosinci 2019, nyní k dispozici i u vozu C4 Cactus. Tato speciální průřezová edice podtrhuje charakter a pohodlí vozů a zdůrazňuje použité barvy a materiály a výbavu usnadňující pobyt na palubě. 


Při pohledu zvenku si vůz C4 Cactus C C-Series zachovává kultivovaný a elegantní design modelu C4 Cactus v kombinaci s balíčkem Pack Color Anodised Deep Red, který tvoří barevné prvky Airbump® a barevné lišty mlhových světel. Přední dveře pod zpětnými zrcátky zdobí výrazné reliéfní logo „C-Series“.


Odstíny karoserie ​​ jsou jak střízlivé, tak elegantní, od bílé (Blanc Banquise nebo Blanc Perle Nacré) přes šedou (Gris Acier nebo Gris Platinium) po černou (Noir Obsidien), a vytvářejí 5 sladěných, originálních a elegantních kombinací.


Atmosféra uvnitř vozu je specifická pro speciální edici „C-Series“. Palubní deska z materiálu TEP Grey s popruhy a přezkami před sedadlem spolucestujícího, v nejčistší tradici světa zavazadel a cestování, je elegantní a příjemná. Ladí s dokonale komfortními sedadly Advanced Comfort s bílým prošitím a kontrastní červenou vodorovnou linií v horní části opěradel odkazující na barevné prvky exteriéru. Logo „C-Series“ na štítcích sedadel připomíná cestujícím exkluzivní charakter celé edice. Vpředu i vzadu vše doplňují specifické černé koberečky s červeným prošitím.


Verze „C-Series“, která vychází z elegantní a komfortní verze výbavy Feel, nabízí navíc:


výbavu, která posiluje komfort na palubě vozu C4 Cactus, zjednodušuje každodenní život a umožňuje klidné cestování. Tvoří ji elektrické sklápění zpětných zrcátek a výškové nastavování sedadel řidiče.
tónovaná boční a zadní okna zvýrazňující ladný a propracovaný design vozu C4 Cactus.


C4 Cactus C-Series přebírá úsporné a výkonné motory – benzínový PureTech a dieselový motor BlueHDi - používané u verze Feel: PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou a BlueHDi 100 S&S také s manuální šestistupňovou převodovkou.