Zcela nový Subaru Outback

subaru_out

 


Všechny generace propojuje základní koncepce crossoveru, jenž disponuje všemi výhodami a přednostmi osobních vozů v kombinaci s vlastnostmi SUV. Konstruktéři odpovědní za vývoj Outbacku minulých generací vždy usilovali o výrazný vzhled a přidanou hodnotu odrážející atributy tohoto vlajkového crossoveru značky.


 


Výrobce vozů Subaru si získal důvěru zákazníků svojí nabídkou vozů v roli partnera schopného obohatit život příslušného majitele.


 


S novým Outbackem pak FHI tuto myšlenku rozvíjí nad rámec praktických a funkčních atributů, kam patří kvalita jízdy, šetrnost k životnímu prostředí a bezpečnostní prvky, včetně nové technologie „EyeSight“ na podporu řízení (v Evropě premiéra), a přináší významný posun v otázce samotné podstaty vozidla – atributů designu a kvality tvořících základ emoční hodnoty.


 


Outback si od samotného počátku své existence získal srdce řidičů celého světa svojí jedinečnou koncepcí crossoveru spojujícího pohodlí klasického osobního vozu se schopnostmi překonávat dlouhé vzdálenosti a současně velkorysý prostor pro zavazadla, typický pro SUV. Během vývoje nového Outbacku dokázali konstruktéři Subaru tuto koncepci po všech stránkách vylepšit a ještě posunout o kus dále. Výrobce současně uplatnil řadu pokrokových konstrukčních vlastností, které tomuto špičkovému crossoveru od Subaru nanejvýš přísluší. Nový Outback se tak může pochlubit robustností a kvalitou odpovídající vozidlu, které je skvělým partnerem všech majitelů vyznávajících aktivní životní styl.


 


Nejdůležitější je pak to, že nový Outback je po všech stránkách schopen dostát důvěře, kterou v něj řidiči vkládají, a chovat se jako spolehlivý partner i do nepohody.