ZPĚVÁK MIKA A PEUGEOT 108

108

Elegantní a mnohostranný Peugeot 108 vstupuje v letošním roce do partnerství s populárním zpěvákem a skladatelem jménem Mika.


Tento extrovertní umělec, který je známý svým extravagantním a pestrým stylem, je novým ambasadorem značky Peugeot, přesněji městského vozu Peugeot 108 a jeho nové speciální edice Collection, která je nabízena v pěti atraktivních odstínech.Mika a Peugeot 108 spolu vytvořili zajímavé městské duo, které vystupuje v nové reklamní kampani značky Peugeot.
Vozy Peugeot 108 Collection[1] nabízejí svěží a odvážné odstíny, dále osobní úpravy na míru, které se každoročně obohacují o nové spojení barev karoserie i interiéru: ozdobné prvky v kabině, koberečky, prahy dveří, zpětná zrcátka a polepy.Mika je popový umělec „par excellence“ a transgenerační ikona. Od roku 2007 přichází s jedním hitem za druhým a sbírá různá ocenění. V roce 2016 získal Mika ve Francii počtvrté platinovou desku za své album „No place in Heaven“.
„Je to pro mě čest spojit se s tak legendární francouzskou značkou, jakou je Peugeot. S touto značkou jsem vyrůstal a vždycky se mi líbila její krása a design. Nová kampaň je zábavnou směsí mého světa a světa 108. Při její přípravě jsme se moc pobavili a v reklamě je to poznat,“ uvedl Mika.
[1] Speciální série 108 Collection zatím v ČR není nabízena.