NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

foto-clanek

Představte si, že budete procházet životem s větší radostí, důvěrou a ve spojení se světem kolem vás. Inteligentní mobilita společnosti Nissan zahrnuje tři klíčové oblasti inovací, které jsou inspirací k tomu, jak auta pohánět, řídit, a jak je začleňovat do společnosti. Od vozů, které vás vysadí a pak samy zaparkují, až po dálnice, na nichž si během jízdy dobijete svůj elektromobil. To vše nás v blízké budoucnosti čeká. A budoucnost již získává svůj tvar ve vozech Nissan, s nimiž jezdíte dnes.


Váš vůz již brzy odstraní veškerý stres z řízení. Zbyde jen radost. Sám vás vyzvedne, proveze dopravní zácpou a najde místo k zaparkování. A se stiskem tlačítka vám s radostí opět přenechá kontrolu nad volantem. Může dokonce komunikovat s ostatními vozy a chodci. Nissan již v současné době testuje pokročilé autonomní řízení na veřejných silnicích. Znamená to, že revoluční zážitek z řízení je na dosah.


S NOVÝM NISSANEM LEAF VÁS BUDE JÍZDA BAVIT JEŠTĚ VÍC


Díky novým technologiím Nissan Intelligent Mobility se nový Nissan LEAF může podílet na řízení a vy si můžete bez stresu užívat jízdu. Systém ProPILOT automaticky přizpůsobuje jízdu okolní dopravní situaci na dálnici a vaši ranní cestu do práce promění na příjemný začátek dne. Technologie Nissan Intelligent Mobility si poradí i s minimálním prostorem k parkování. Stačí stisknout tlačítko ProPILOT Park a v klidu sledovat, jak se váš LEAF sám bez námahy zaparkuje.


INOVACE NA VAŠÍ STRANĚ


Již dnes můžete řídit vozy Nissan vybavené technologiemi, díky nimž se auto stává vaším partnerem. Hlídá za vás okolí a v některých situacích vám dokonce pomůže vyhnout se problémům. Inteligentní funkce, jako je hlídání mrtvého úhlu, je jen jednou z řady technologií Safety Shield. Vozy Nissan jsou rovněž vybaveny funkcemi, které vás propojí s vnějším světem.


ELEKTRIZUJEME SPOLEČNĚ


Nový Nissan Leaf, nejprodávanější elektromobil na světě, představuje novou definici síly, po které za volantem toužíte. Se svými okamžitě dostupnými 100 % točivého momentu a nulovými emisemi porazí Nissan Leaf téměř jakékoli auto. Důkaz, že trvale udržitelná doprava nemusí znamenat jen polovičaté vzrušení z jízdy. Vedoucí pozice společnosti Nissan v oblasti elektromobilů znamená, že jsme se zavázali k rozšiřování naší řady vozidel s nulovými emisemi. Jedinečné potěšení z čistější a klidnější síly přinášíme více lidem po celém světě.


IKONA NISSAN INTELLIGENT MOBILITY


Simply amazing. S novým Nissanem LEAF můžete vyrazit kamkoli a ještě dál. Zároveň se vším, co potřebujete. Nový Nissan LEAF je ikonou Nissan Intelligent Mobility.

NOVÁ FORMA ELEKTROMOBILU


Se systémem e-POWER můžete jet svižněji díky okamžitému točivému momentu a tiché jízdě, která připomíná elektromobil s nulovými emisemi. A přitom se nemusíte starat o výměnu baterie.
Tento systém se 100% elektrickým motorem si vzal z Nissanu Leaf dokonalou technologii elektromobilu a přidal ke generaci elektrických pohonů benzínový motor, takže dojedete ještě dál.
Nissan Formula E


Propojený ekosystém řidičů, aut a komunit je klíčem k čistějšímu a bezpečnějšímu světu. Společnost Nissan hraje ústřední roli v definování toho, jak budou v budoucnu vypadat silnice – od systémů řízení provozu přes veřejné nabíjení až po sdílení vozů. Například Seamless Autonomous Mobility (SAM) je systém, díky kterému jsou chytrá auta s každou cestou ještě chytřejší. Používá lidské správce mobility, kteří jim pomáhají vypořádat se s neočekávanými událostmi, například uzávěrkou kolem staveniště. Co se naučí, sdílí poté s ostatními vozy v systému, a lidská a umělá inteligence tak společně vytváří komunitu přímo na silnicích.